Halo, to my!

Piłkarskie

Przedszkole

Nowy projekt Akademii Piłkarskiej Ciechanów

O PROJEKCIE

Piłkarskie przedszkole to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat . 

Projekt jest częścią Akademii Piłkarskiej Ciechanów gdzie głównym celem jest kształtowanie prozdrowotnych nawyków u dzieci poprzez u dział w zajęciach sportowych organizowanych w oparciu o najwyższą jakość. 

4-5 lat

4 i 5 latki biorą udział w 45 minutowych zajęciach 2 razy w tygodniu prowadzonych przez trenera i asystenta

3 lata

3 latki innowacyjne zajęcia z udziałem rodziców, 45 minut, raz w tygodniu w sobotę.. Aktywny udział rodzica, który bierze udział w treningu wraz ze swoim dzieckiem co wzmacnia więź rodzic - dziecko, ale również tworzą okazję do wspólnego spędzenia czasu. Obecność rodzica daje większe poczucie bezpieczeństwa co przekłada się na większe zaangażowanie dziecka.
ZAJĘCIA ZAPEWNIAJĄ
Podczas zajęć dzieci są pod opieką wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która prowadzi zajęcia treningowe dostosowane do ich wieku. Dzieci wkraczają w świat bajek bawiąc się, przeżywając przygody i rywalizują w duchu fair play, a to wszystko zawarte w zabawach ruchowych i grach w mini piłkę nożną.
Podczas treningów dzieci wykorzystując różne przybory będą poprawiały koordynację ruchową, poprawiały zwinność i czas reakcji,  uczyły się prowadzić piłkę i uderzać do mini bramek. Wszystkie działania będą oparte o gry i zabawy w opowieściach ruchowych z udziałem bohaterów ze znanych bajek i kreskówek.  
poprawę koordynacji ruchowej oraz prawidłowej postawy ciała
rozwijanie inteligencji ruchowej
nabywanie nawyków aktywnego trybu życia
nauka postawy fair play i wzajemnego szacunku
umiejętność pracy w grupie
wyrabianie w dzieciach pasji do piłki nożnej

Zapisz dziecko

+48 500 829 427

zapisy@apciechanow.pl