O nas

nasza historia, kadra i kompetencje

MOTTO, MISJA, SKĄD POMYSŁ?

NASZA HISTORIA

Akademia Piłkarska Ciechanów to wyjątkowy projekt w skali naszego regionu, który powstał w 2018 roku.

Pomysł na stworzenie Akademii zrodził się w głowach trenera Tomka Pilitowskiego oraz trenera i byłego piłkarza Pawła Nowotki.

Model pracy z zawodnikami APC jest nieustannie doskonalony tak aby dostosować się do dynamicznych zmian w światowej piłce nożnej…

Dziś pracuj tak, jakbyś pracował
już w miejscu,w którym chcesz być

KIM JESTEŚMY?

Kontakt | +48 500 829 427 | pawel@apciechanow.pl PAWEŁ NOWOTKA ZAŁOŻYCIEL APC, LICENCJONOWANY TRENER Były piłkarz reprezentujący barwy m.in. ekstraklasowej Jagielloni Białystok, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Motoru Lublin.

Licencja trenerska UEFA B, specjalista w treningu indywidualnym zawodnika. Trener na obozach sportowych międzynarodowego projektu Football Lab System. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji trenerskich.
Kontakt | +48 785 329 461 | tomasz@apciechanow.pl TOMASZ PILITOWSKI ZAŁOŻYCIEL APC, LICENCJONOWANY TRENER Magister wychowania fizycznego, licencja UEFA A, wieloletnie doświadczenie w pracy szkoleniowej z dziećmi i młodzieżą w różnych kategoriach wiekowych.
Uczestnik staży trenerskich w Lechu Poznań, Legii Warszawa, Akademia Red Bull Salzburg, Polonia Warszawa.

KIM JESTEŚMY?

KADRA SZKOLENIOWA

ROZWÓJ AKADEMII

Baza treningowa

Naszym głównym celem na przyszłość jest posiadanie własnej bazy treningowej. Dzięki współpracy z UM Ciechanów możemy korzystać z boisk miejskich.

Obozy sportowe

Każdego roku latem i zimą organizujemy obozy stacjonarne dla zawodników APC ale również z poza akademii.

Aplikacja dla rodziców

Sprawną komunikację z rodzicami oraz ograniczenie biurokracji zapewnia klubowa aplikacja ProTrainUp. Harmonogram treningów oraz ogłoszenia w jednym miejscu.

Szkolenia

Przeprowadziliśmy szkolenia dla rodziców: "Sportowy rodzic", "Praktyka żywienia i suplementacji młodego zawodnika". W przyszłości planujemy kolejne szkolenia dla rodziców naszych piłkarzy.

FAQ

// DLA RODZICÓW

Tak, oczywiście. Każdy kto chce zobaczyć jak wyglądają treningi w APC może przyjść na zajęcia i wziąć bezpłatnie udział w dwóch treningach. Dopiero wówczas można zadecydować czy trening się podobał i podjąć decyzję o zapisaniu się do APC.

Miesięczna składka członkowska wynosi 120 zł. Oczywiście zawodnik, który zachoruje lub dozna kontuzji i nie będzie uczestniczył w zajęciach ustala indywidualnie z trenerem opłatę miesięczną w zależności od okresu absencji.


Akademia jest stowarzyszeniem i każdy zapisujący się do nas zawodnik jest przyjmowany w poczet członków stowarzyszenia. Nie podpisujemy umowy, a każdy może zrezygnować z członkostwa w APC w dowolnej chwili po poinformowaniu trenera.

// DLA UCZESTNIKÓW

Wystarczą buty piłkarskie, i strój treningowy dobrany do warunków atmosferycznych. Przyda się również uśmiech i pozytywne nastawienie.
W zależności od grupy wiekowej zajęcia trwają od 45 do 90 minut. Roczniki 2016 - 2015 trenują dwa razy w tygodniu po 45 minut. Pozostałe grupy trenują po 90 minut dwa razy w tygodniu. Grupy zaawansowane mają dodatkowe zajęcia motoryczne, które trwają 60 minut.

// DLA MEDIÓW

Wszystkie dostępne materiały dostępne są w zakładce Materiały marketingowe. W przypadku brakujących plików, skontaktuj się z nami.